Information

Your search text must be at least 3 characters.

Kural tanımaz sürücü motosiklete böyle çarptı

Aracı son anda fark eden motosiklet sürücüsü fren yapınca, sürüklenerek aracın altına girdi. Kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.
Kaza, önceki gün Beyoğlu’nda meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Mehmet K. isimli sürücü dönüş yapmak için ters yolu tercih edince kaza da beraberinde geldi. Kural tanımaz sürücü, ters yoldan dönmeye çalıştı. Bu sırada ismi öğrenilemeyen motosiklet sürücüsü aracı son anda fark edip, hemen frene bastı. Ancak motosikletin dengesini kaybetti. Sürüklenen motosiklet, aracın altına girdi. Araç, motosiklet sürücüsünün üzerinden geçerken, yerde acılar içinde kıvranan yaralıya ilk müdahale vatandaşlar tarafından yapıldı. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri ağır yaralı şahsı hastaneye götürdü. Tüm bu yaşananlar ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde sürücünün ters yola girdiği görülüyor. Bu sırada fren yapan motosiklet hızla aracın altına giriyor. Araç da motosikletin üzerinden geçiyor.
Öte yandan, kaza sonrası ters yola girip kazaya neden olan araç sürücüsü Mehmet K., basın mensuplarına tepki gösterdi. Mehmet K., “Ne çekiyorsunuz? Kaza bu, olur” dedi. Kazaya ilişkin inceleme başlatıldı.
(İHA)

Paylaş